0212 503 16 16

Pnr Kontrol

Evcil Hayvanlar

Türk Hava Yolları

Evcil Hayvan: Yolcu beraberinde kedi, köpek ve kuş taşınır.

  • Maksimum 8 kg aşmayan evcil hayvan (PETC) kabinde taşınır. 8 kg üzeri olanlar için (AVIH) olarak kargoda taşınır.
  • Rezervasyon aşamasında talep edilerek, ilgili birime yönlendirilmelidir.
  • Evcil hayvanın geçerli sağlık belgesi, kimlik cüzdanı, aşı kağıdı ve kafesi yolcu tarafından temin edilmelidir.
  • Yolcunun serbest bagaj hakkına bakılmaksızın, check-in işlemi sırasında kafes ile beraber tartılarak toplam ağırlık üzerinden o parkur için uygulanan fazla bagaj ücreti alınır.(Amerika uçuşları hariç)
  • Toplamda 8 kg yi aşmayan birbirine alışkın aynı cins iki hayvan aynı kafeste taşınabilir.
  • SUN EXPRESS ile Codeshare olduğumuz uçuşlarda AVIH ve PETC taleplerinin en geç uçuştan 48 saat öncesine kadar yapılması gerekmektedir.
onlineucakbileti.com online e bilet sistemi ile THY, AnadoluJet, Sun Express, Atlas Jet, Pegasus Air, Onur Air, Bora Jet, Öger Türk gibi havayolu firmalarının en ucuz fiyatlarına anında ulaşabilirsiniz.
Uçak bileti satın alma işleminizi online olarak gerçekleştirirken vermiş olduğunuz kişisel bilgileriniz saklı tutulacaktır. Kredi kartı bilgileriniz kayıt altında tutulmamaktadır. Kişisel bilgileriniz yalnızca rezervasyon ve satın alma işleminizin eksiksiz bir şekilde gerçekleşmesi için kullanılmaktadır ve bu bilgiler, üçüncü şahıs/kurumlar ile paylaşılmamaktadır. Bilgilerinizi eksik veya yanlış vermeniz durumunda doğabilecek sorunlardan onlineucakbileti.com portalı sorumlu değildir.

© 2024 Uçak İle evcil hayvan taşıma kuralları™ All rights reserved.
Sitemizden alınan biletler ile ilgili iptal iade ve değişiklikler A4443 nolu Kithara Turizm Seyahat Acentası tarafından gerçekleştirilmektedir. Telefon – 0 850 360 32 58
Bu web sitesi Aydın Sarı Trizm Seyahat Acentasına Aittir