0212 503 16 16

Pnr Kontrol

Anadolu Jet

Anadolu Jet, Nisan 2008 yılında geniş halk topluluklarının ulaşım hizmetinden faydalanmaları amacıyla Türk Hava Yolları'nın yeni bir ek markası olarak yapılandırdığı farklı bir ticari markası olarak kurulmuştur. Maliyet avantajlarının bilet fiyatlarına yansıtılmasıyla uçakla seyahat daha cazip hale getirilmeye çalışılmıştır. Ankara hatlarında yolcu sayısı sürekli artmış, doluluk oranları %90 seviyelerine gelmiştir. 4 uçakla başlanılan operasyon ilk yılında 10 uçaklık bir filoya ulaşmıştır ve her yıl büyüme devam etmektedir.

Türkiye gibi yüzölçümü büyük ülkelerde kara ve demiryolu ile yapılan seyahatlerin süreleri oldukça uzun olmaktadır. Anadolu Jet, Anadolu toplumunun şehirler arası seyahatlerini daha yoğun olarak havayolu ile gerçekleştirme imkânı sağlamayı ve böylece seyahat edecek yolculara büyük bir zaman tasarrufu sağlamayı amaçlamaktadır. Ankara merkezli olarak faaliyetini sürdüren Anadolujet firması böylece bir yandan yerli turizme, diğer yandan da Anadolu genelindeki ticari gelişmesine katkıda bulunmaktadır.

Anadolu Jet Seferleri

AnadoluJet, başkent Ankara merkezli olmak üzere, Ankara'dan 38 kente sefer düzenlemektedir. THY, yeni markasının tüm eksikliklerini tamamlayarak mükemmel hale gelmesi amacıyla ilk etapta iç hat uçuşlarına ağırlık vermektedir.

Anadolu Jet, Kıbrıs’dan sonra ikinci dış hat noktasını açıp Ankara merkezli uçuşlarıyla Türkiye sınırlarının ötesine açılmaya karar verdi. Anadolu Jet 2. yılında dış hat seferlerine Amsterdam, Brüksel, Düsseldorf, Frankfurt, Kopenhag, Köln, Stockholm, Tahran ve Viyana kentlerini de ekledi.

Anadolu Jet Bilet Fiyatları

onlineucakbileti.com uçak bileti modülü ile online olarak yurtiçi ve yurtdışı seferler için uçuş tarifesini görebilir, kalkış-varış bilgilerini görebilirsiniz. Anadolu Jet bilet fiyatlarını inceleyerek size en uygun ve en ucuz uçak bileti için rezervasyon yaptırabilir ve uçak bileti satın alabilirsiniz.

onlineucakbileti.com online e bilet sistemi ile THY, AnadoluJet, Sun Express, Atlas Jet, Pegasus Air, Onur Air, Bora Jet, Öger Türk gibi havayolu firmalarının en ucuz fiyatlarına anında ulaşabilirsiniz.
Uçak bileti satın alma işleminizi online olarak gerçekleştirirken vermiş olduğunuz kişisel bilgileriniz saklı tutulacaktır. Kredi kartı bilgileriniz kayıt altında tutulmamaktadır. Kişisel bilgileriniz yalnızca rezervasyon ve satın alma işleminizin eksiksiz bir şekilde gerçekleşmesi için kullanılmaktadır ve bu bilgiler, üçüncü şahıs/kurumlar ile paylaşılmamaktadır. Bilgilerinizi eksik veya yanlış vermeniz durumunda doğabilecek sorunlardan onlineucakbileti.com portalı sorumlu değildir.

© 2024 Anadolujet, en uygun anadolujet bileti, Ucuz Anadolujet Uçak bileti, Anadolujet bilet fiyatları - onlineucakbileti.com™ All rights reserved.
Sitemizden alınan biletler ile ilgili iptal iade ve değişiklikler A4443 nolu Kithara Turizm Seyahat Acentası tarafından gerçekleştirilmektedir. Telefon – 0 850 360 32 58
Bu web sitesi Aydın Sarı Trizm Seyahat Acentasına Aittir