0212 503 16 16

Pnr Kontrol

Atlas Jet

Atlas Global Havacılık A.Ş. 14 Mart 2001 tarihinde Öger Holding A.Ş. tarafından kurulmuştur. İç ve dış hatlarda tarifesiz seferlerle yolcu ve yük taşımacılığı yapmak üzere ruhsatlandırılan AtlasGlobal, ilk uçuşunu Haziran 2001 tarihinde gerçekleştirmiştir. Bugün "hayallerin üstünde bir dünya" sloganıyla yurt içi ve yurt dışı seferleri ile hizmet vermektedir.
Atlasjet Havayolları adıyla kurulan şirket, 31 Ocak 2015 tarihinde yapılan açıklama ile ismini "AtlasGlobal" olarak değiştirmiştir.

AtlasGlobal Seferleri

Yurtiçi ve yurtdışında birçok destinasyonda AtlasGlobal güvencesi ve konforuyla uçabilirsiniz.

İç Hat Tarifeli Uçuş Noktaları

AtlasGlobal İstanbul, İzmir Adana, Ankara, Dalaman, Antalya, Bodrum, havalimanları arasında tarifeli uçuşlar gerçekleştirmektedir.

Dış Hat Tarifeli Uçuş Noktaları

AtlasGlobal Necef, Pristina, Süleymaniye, Erbil, Lefkoşa Ercan, Mykonos, Tahran, destinasyonlarına tarifeli uçuşlar gerçekleştirmektedir.

AtlasGlobal Bilet Fiyatları

onlineucakbileti.com uçak bileti modülü ile online olarak yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti seferleri için AtlasGlobal uçak bilet fiyatları bilgilerine ulaşabilirsiniz, uçuş bilgileri tarifesini inceleyebilir, kalkış-varış bilgilerini okuyabilir ve size en uygun olan AtlasGlobal bilet fiyatları arasından seçiminizi yaparak isterseniz Rezervasyon yapabilir ya da satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
onlineucakbileti.com online e bilet sistemi ile THY, AnadoluJet, Sun Express, Atlas Jet, Pegasus Air, Onur Air, Bora Jet, Öger Türk gibi havayolu firmalarının en ucuz fiyatlarına anında ulaşabilirsiniz.
Uçak bileti satın alma işleminizi online olarak gerçekleştirirken vermiş olduğunuz kişisel bilgileriniz saklı tutulacaktır. Kredi kartı bilgileriniz kayıt altında tutulmamaktadır. Kişisel bilgileriniz yalnızca rezervasyon ve satın alma işleminizin eksiksiz bir şekilde gerçekleşmesi için kullanılmaktadır ve bu bilgiler, üçüncü şahıs/kurumlar ile paylaşılmamaktadır. Bilgilerinizi eksik veya yanlış vermeniz durumunda doğabilecek sorunlardan onlineucakbileti.com portalı sorumlu değildir.

© 2024 Atlas Global, Ucuz AtlasGlobal Uçak bileti, AtlasGlobal bilet fiyatları - onlineucakbileti.com™ All rights reserved.
Sitemizden alınan biletler ile ilgili iptal iade ve değişiklikler A4443 nolu Kithara Turizm Seyahat Acentası tarafından gerçekleştirilmektedir. Telefon – 0 850 360 32 58
Bu web sitesi Aydın Sarı Trizm Seyahat Acentasına Aittir