Notice: Trying to get property 'id' of non-object in /home/db34/domains/onlineucakbileti.com/public_html/sayfa.php on line 18
onlineucakbileti.com - Türkiye'nin en büyük uçak bileti otobüs bileti deniz otobüsü bileti sitesi
0212 503 16 16

Pnr Kontrol

Bora Jet

Borajet Hakkında

İstanbulda Merkezi bulunan Borajet, 2008 yılında kurulmuştur. Özellikle Türkiye'de önemli noktalara uçuşlar gerçekleştimektedir. gelişmekte olan bir havayolu şirketi olan Borajet ,Genel olarak alternatif hatlarda uçan havayolu olarak bilinmektedir. Borajet havayolları Bölgesel Havayolu kavramının Türkiye’deki ilk ve tek örneğidir.

BoraJet Uçak Seferleri

onlineucakbileti.com uçak bileti sayfalarından Tokat, Çanakkale ve Siirt örneklerinde olduğu gibi yepyeni uçuş noktalarına hizmet götürmektedir. Mykonos, Rodos, Dole, Kıbrıs, Beyrut, Bodrum, Edremit ve Antalya gibi çok sayıda gözde turizm rotası için özgün hizmetini sunmaktadır. İzmir, Trabzon, Adana ve Ankara gibi büyük şehirlerimizde yaşayanlarımıza yepyeni bir alternatif sağlıyor.alternatif uçuş noktalarına sahip seferlerine de bilet alabilirsiniz.

Borajet Havayolları, günümüzde dünyanın pek çok ülkesinde seçkin benzerleri olan, “Yeni nesil havacılık” olarak tarif edilen, öncelikle ‘güven’ ve ‘kalite’yi en üst düzeyde esas alan bir hizmet anlayışının ülkemizde öncülüğünü yapmaktadır ve Borajet bu anlayışla büyük bir hızla yükselmekte ve büyümeye devam etmektedir.

Haberler


Warning: PDOStatement::execute() expects parameter 1 to be array, string given in /home/db34/domains/onlineucakbileti.com/public_html/class/Function.php on line 6

Önemli Bilgiler

Grup Rezervasyon

Grup Rezervasyon

Evcil Hayvanlar

Evcil Hayvanlar

Tekerlekli Sandalye

Tekerlekli Sandalye

onlineucakbileti.com online e bilet sistemi ile THY, AnadoluJet, Sun Express, Atlas Jet, Pegasus Air, Onur Air, Bora Jet, Öger Türk gibi havayolu firmalarının en ucuz fiyatlarına anında ulaşabilirsiniz.
Uçak bileti satın alma işleminizi online olarak gerçekleştirirken vermiş olduğunuz kişisel bilgileriniz saklı tutulacaktır. Kredi kartı bilgileriniz kayıt altında tutulmamaktadır. Kişisel bilgileriniz yalnızca rezervasyon ve satın alma işleminizin eksiksiz bir şekilde gerçekleşmesi için kullanılmaktadır ve bu bilgiler, üçüncü şahıs/kurumlar ile paylaşılmamaktadır. Bilgilerinizi eksik veya yanlış vermeniz durumunda doğabilecek sorunlardan onlineucakbileti.com portalı sorumlu değildir.

©
Warning: date(): Invalid date.timezone value 'Host', we selected the timezone 'UTC' for now. in /home/db34/domains/onlineucakbileti.com/public_html/footer.php on line 56
2023 onlineucakbileti.com - Türkiye'nin en büyük uçak bileti otobüs bileti deniz otobüsü bileti sitesi™ All rights reserved.
Sitemizden alınan biletler ile ilgili iptal iade ve değişiklikler A4443 nolu Kithara Turizm Seyahat Acentası tarafından gerçekleştirilmektedir. Telefon – 0 850 360 32 58
Bu web sitesi ONLİNE UÇAK BİLETİ İNTERNET BİLGİ HİZMETLERİ TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ markasıdır