0212 503 16 16

Pnr Kontrol

Swissair

Swiss Bilet Ücreti yolculuğun başladığı ülkede geçerli olup, bilet başka bir ülkeden satın alındığında; bilet ücreti, ücretin kuralı ve sezonuna bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir

Web Sitemiz den Swiss Air ‘ndan yapacağınız rezervasyonlarda bir defada en fazla dört yolcu için rezervasyon yapma imkânı bulunmaktadır. Swiss Online Biletlerini ve rezervasyonlarını web sitemiz üzerinden değişiklik yapılması ve iptal edilmesi mümkün değildir. değişikliği işlemlerini +90 (212) 503 22 22 nolu çağrı merkez aracılığıyla yapabilirsiniz.

Swiss bilet alımını onayladığınızda bilet tutarı ( vergi ve diğer masraflar dâhil) ödeme için kullanılan kredi kartından tahsil edilir. Ödeme yapılan kredi kartının sahibinin seyahat edecek yolculardan biri olması zorunluluğu yoktur. Web Sitemiz aracılığıyla Swiss ‘ndan yapılan rezervasyon ve bilet fiyatları yalnızca kredi kartı ile online alımlarda geçerlidir, şubelerimiz ve çağrı merkezimizden alınan biletlerde farklı servis bedeli uygulanmaktadır.Swiss biletleri için internet üzerinden alınan ödemelerde sadece Visa ve MasterCard kabul edilmektedir. Bu işlemlerin tümünde 3D Secure güvenlik doğrulaması yapılmaktadır.

3D Secure, internette alışveriş işlemlerinin güvenli bir şekilde yapılabilmesi için kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş olan bir kimlik doğrulama sistemidir. Sistemin Visa kredi kartı kullanımı için hazırlanan uygulamasına “Verified by Visa", MasterCard kredi kartı kullanımı için hazırlanan uygulamasına ise "SecureCode" isimleri verilmektedir.

3 D Secure Uygulaması Nasıl Çalışmaktadır?

Web sitemizden online bilet bölümünden Swiss bileti alımı gerçekleştirmek üzere uçuş, yolcu ve kart bilgilerinin girilmesi gerekmektedir.

Kartla yapılan işleme onay alınması aşamasında, ekrana çıkan pencerede 3D Secure işlemlerde görüntülenmek üzere daha önceden tarafınızca belirlenmiş olan kişisel mesaj görünür. Bu mesaj işlemin bankanız tarafından onaylanmakta olduğunu gösterir.

Ekrandaki ilgili sütüna 3D Secure işlemlerde kullandığınız şifrenin girilmesi gerekmektedir.

Şifrenin doğrulanmasından sonra işlem bankadan onay alınarak sonuçlandırılmaktadır.

Böylece ödeme işlemi güvenli bir biçimde tamamlanmış oluır.

Rezervasyon

Web sayfamız üzerinden Swiss rezervasyonu yapabilmek için 48 saat den fazla süre kalması gerekir.

Swiss uçuşları için oluşturulan ön rezervasyonlarda bir problemle karşılaşılmaması için, bilet kesiminin son dakikalara bırakılmaması, opsiyon süresinden en az iki saat önce biletleme işleminin gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

Swiss aynı yolcu için çift rezervasyon/çift segment/ alternatif segment oluşturulması durumunda mevcut rezervasyonları opsiyon sürelerinden önce iptal edebilme hakkına sahiptir. Bu gibi hatalardan doğacak mağduriyetlerde Web sayfamız ve Şirketimiz sorumlu tutulamaz.

Swiss Opsiyon süresi geçmiş her türlü ön rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

Swiss teknik alt yapısı izin verdiği sürece web sayfamız üzerinden ön rezervasyonunuzu elektronik bilete çevirebilirsiniz.

Teslimat Seçenekleri

Web sitemiz üzerinden almış olduğunuz Swiss elektronik bilete uygun düzenlenmektedir.

Elektronik bilet almanız durumunda bu biletlerin her hangi bir şekilde basılı evrak ihtiyacı bulunmamaktadır.

Bilet Numaranız ,Rezervasyon Numaranız ve Kimliğiniz ile Swiss Havayollarının belirlemiş olduğu zamanda havaalanında olmanız yeterlidir.

Web sitemiz üzerinden yaptığınız işlemler sisteme girmiş olduğunuz e-posta adresine biletleriniz e-posta olarak gönderilir. E-Posta servisinde doğabilecek aksaklıklardan şirketimiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz ve hak iddia edilemez.

Fatura Teslimatı

Web sitemizden Swiss bileti satın alırken fatura istemeniz ( 0 212 503 22 22 nolu telefona bilgi vererek ) durumunda adresinize bilgilerine faturanız gönderilmektedir.

Faturanın ulaşmaması ve doğabilecek teknik aksaklıklarda +90 (212) 503 22 22 nolu çağrı merkezimizi arayarak muhasebe departmanı ile görüşmeniz gerekmemektedir.

Fatura düzenlenmiş Swiss biletinin iptal edilerek iade talep edilmesi durumunda fatura düzenlenmiş, tüzel kişi / firmanın yapılacak iade miktarı kadar tarafımıza iade faturası düzenlemesi gerekmektedir, düzenlenen iade faturasının aslı muhasebe departmanımıza ulaşıncaya kadar hesaplanmış olan iade tutarı iade edilmez. · Oluşabilecek aksaklıklardan şirketimiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz ve hak iddia edilemez.

Önemli Hususlarda Hatırlatma

Swiss Air uçuşların kapasitesi üzerinde satış yapabilmektedir. Bundan dolayı konfirme bileti ve rezervasyonu olduğu halde, uçuşu temin edilemeyen yolcularımızın Swiss Air Havayolları check in kontuarlarına başvurmaları gerekmektedir.

Bu tarz durumlarda doğabilecek aksaklık ve sorunlardan hiçbir şekilde web sayfamız ve şirketimiz sorumlu tutulamaz ve herhangi bir hak iddia edilemez.

Swiss Air Havayolları rezervasyon opsiyon tarihinde ve uçuşlarla ilgili bilgilerde değişik yapma hakkına sahiptir bu tür değişikliklerden doğacak sorunlardan web sayfamız ve şirketimiz sorumlu tutulamaz.

İade/İptal/Değişiklik Hakkında

Web sayfamız üzerinden satın almış olduğunuz Swiss biletini havayolu tarafından konulmuş kurallara göre iptal/değişiklik/iade hakları verilmektedir. Bunun dışında hiçbir şekilde iade/iptal/değişiklik işlemi yapılamamaktadır.

İnternet üzerinden yapılan ödemelerde, iadesi mümkün olan biletlerin, iade işlemleri sadece bilet satın alma işlemlerinde kullanılan kredi kartına yapılmaktadır.

Web sayfamız üzerinden alınmış biletlerde iptal/değişiklik/iade talep edilmesi durumunda servis Ücreti iade edilmeyecek olup, ayrıca servis ücreti uygulanır.

Bagaj Hakları

Swiss Air Havayolları uçuşun başladığı noktaya, bilet sınıfına, ücret sınıfına göre bagaj kilogram hakkını değiştirebilmektedir. Fazla bagaj için havaalanında ekstra ücret talep edebilmektedir.

onlineucakbileti.com online e bilet sistemi ile THY, AnadoluJet, Sun Express, Atlas Jet, Pegasus Air, Onur Air, Bora Jet, Öger Türk gibi havayolu firmalarının en ucuz fiyatlarına anında ulaşabilirsiniz.
Uçak bileti satın alma işleminizi online olarak gerçekleştirirken vermiş olduğunuz kişisel bilgileriniz saklı tutulacaktır. Kredi kartı bilgileriniz kayıt altında tutulmamaktadır. Kişisel bilgileriniz yalnızca rezervasyon ve satın alma işleminizin eksiksiz bir şekilde gerçekleşmesi için kullanılmaktadır ve bu bilgiler, üçüncü şahıs/kurumlar ile paylaşılmamaktadır. Bilgilerinizi eksik veya yanlış vermeniz durumunda doğabilecek sorunlardan onlineucakbileti.com portalı sorumlu değildir.

© 2024 Swiss air, Ucuz Swiss air Uçak bileti, Swiss air bilet fiyatları - onlineucakbileti.com™ All rights reserved.
Sitemizden alınan biletler ile ilgili iptal iade ve değişiklikler A4443 nolu Kithara Turizm Seyahat Acentası tarafından gerçekleştirilmektedir. Telefon – 0 850 360 32 58
Bu web sitesi Aydın Sarı Trizm Seyahat Acentasına Aittir