0212 503 16 16

Pnr Kontrol

Tren Bileti

Tren Biletlerinizi 0532 213 47 70 nolu çağrı merkezimizden satın alabilirsiniz.

Tren Bilet Satış ve Rezervasyon işlemleri şimdilik TCDD online işlemlerden dolayı gerçekleştirilememektedir. En yakın sürede TCDD satış ve rezervasyon sistemini yenilemesiyle birlikte web sayfamız onlineucakbileti.com' da da satılmaya ve rezervasyon yapılmaya başlanacaktır. Şu anda sadece TCDD ve Turkiye.gov.tr sitelerinden Bilet Satış ve Rezervasyon işlemi gerçekleştirmektedir.

Bu hususta Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları Resmi web sitesindeki duyuruda ; Yukarıda adı geçen sitelerden hariç sitelerde, TCDD logosunun kullanıldığını, bu sitelere itibar edilmemesi gerektiği, şu anda satış ve rezervasyon işleminin sadece yukarıda adı geçen iki web sitesinden yapılabileceği belirtilmiştir.

TCDD sisteminin yenilenmesi ve diğer web sitelerine hizmet sunmaya başladıktan hemen sonra, web sitemize Tren Bileti Satışını dahil edeceğiz

Hızlı Trenin Yayılmasıyla ile birlikte, Online Tren Bileti ihtiyacı çoğalıyor

Ulaştırma Bakanlığı tarafından yapılan hızlı tren projeleri, trene olan talebin artmasına ve günümüzde internetin fazla kullanılmasından dolayı da "online tren bileti" talebinin artmasına neden oldu. TCDD yetkilileri en kısa süre içerisinde bilet satış ve rezervasyon sistemlerinin yenileneceğini duyurmuştur.

Aksaklıkların giderilmesi, ve diğer web sitelerine hizmet sağlamaları durumunda web sitemizde Tren Bileti Satış ve Rezervasyonu yapılacaktır.

onlineucakbileti.com online e bilet sistemi ile THY, AnadoluJet, Sun Express, Atlas Jet, Pegasus Air, Onur Air, Bora Jet, Öger Türk gibi havayolu firmalarının en ucuz fiyatlarına anında ulaşabilirsiniz.
Uçak bileti satın alma işleminizi online olarak gerçekleştirirken vermiş olduğunuz kişisel bilgileriniz saklı tutulacaktır. Kredi kartı bilgileriniz kayıt altında tutulmamaktadır. Kişisel bilgileriniz yalnızca rezervasyon ve satın alma işleminizin eksiksiz bir şekilde gerçekleşmesi için kullanılmaktadır ve bu bilgiler, üçüncü şahıs/kurumlar ile paylaşılmamaktadır. Bilgilerinizi eksik veya yanlış vermeniz durumunda doğabilecek sorunlardan onlineucakbileti.com portalı sorumlu değildir.

© 2024 Yuksek Hızlı Tren | Hizli Tren Bileti | Hizli Tren Fiyatlari, Saat |tren saati| Hizli Tren |hızlı tren durakları, Istanbul Pendik Izmıt Ankara Eskisehir Konya, Tren elektronik Bilet, hızlı tren, Hizli Tren Istanbul Ankara, Hizli tren Eskisehir, tcdd bilet, tren bileti, bılet al, Hizli tren Izmit, Hizli tren Sirkeci™ All rights reserved.
Sitemizden alınan biletler ile ilgili iptal iade ve değişiklikler A4443 nolu Kithara Turizm Seyahat Acentası tarafından gerçekleştirilmektedir. Telefon – 0 850 360 32 58
Bu web sitesi Aydın Sarı Trizm Seyahat Acentasına Aittir